0

Ваш кошик порожній!

Прямий друк

Друк виконується на спеціальному текстильному принтері за допомогою текстильного чорнила, після такого друку принт виходить яскравий, не відчувається на дотик і витримує більше 50 прань.

При цифровому друку фарба відразу лягає на тканину, тому метод і називають прямою.

Надрукувати можна будь-яку картинку і навіть фотографію, головне, щоб вихідне зображення було у високій якості.

Після нанесення фарба на футболці висушується під пресом. Після цього принт готовий. Таку футболку можна відразу вдягати та вирушати на прогулянку.

Термоаплікація

Термоаплікація виконується за допомогою спеціальної текстильної флекс плівки, з якої вирізується потрібний принт заданого масштабу, після чого на спеціальному термопресі за високої температури і тиску закріплюється на тканині досить міцно і здатний витримати понад 50 прань.

Аплікація може бути як гладка, так і з фактурною поверхнею, з металевим відливом голограма. Сьогодні також випускають наклейки об'ємні (3D), прикрашені стразами, гліттером, світитися в ультрафіолеті або виступати в ролі світловідбиваючих елементів на одязі. Хороша якість друку під час використання векторних зображень.

Сублімаційний друк

Сублімація використовується на синтетиці, але тільки на тій, що стійка до високих температур.

Передача будь-якої складності. Ви можете перенести сімейну фотографію, репродукцію Айвазовського чи будь-який інший малюнок.

Зображення не стирається. Фарба проникає у синтетичні волокна на молекулярному рівні та міцно закріплюється в них.

Сублімаційні фарби будуть видні лише на білій тканині, тому зробити друк на кольоровому виробі не вдасться.


Після оформлення замовлення, виробництво від 3-х до 5 робочих днів. Залежно від обсягу замовлення, термін відправлення може збільшитися. Під час об'єднання кількох замовлень термін надсилання збільшується.