0

Ваш кошик порожній!

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів». Повернення та обмін товарів можливе протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Умови повернення товарів належної якості

Одяг із принтами:

  • Якщо помітили брак, робимо новий виріб та пересилання за наш рахунок, для доказу потрібне фото виробу.
  • Якщо не підійшов розмір з нашої вини (ми не надали розмірну сітку, або якщо замовник вибрав один розмір по нашій сітці, а ми надрукували на іншому розмірі), робимо новий виріб та пересилання за наш рахунок, для доказу потрібне фото виробу.
  • Якщо не підійшов розмір не з нашої вини (замовник полінувався вибрати розмір по нашій сітці), виріб не переробляємо і гроші не повертаємо, тому що цей виріб ми навряд чи зможемо продати, особливо якщо це індивідуальне замовлення (типу фотографія мого котика або тещі).

Обміну та поверненню не підлягає товар, на який нанесено будь-який індивідуальний принт свого дизайну. Всі товари, створені в нашому магазині, підпадають під категорію товару з індивідуально визначеними властивостями.

Ми постійно покращуємо якість нашої продукції, у нас немає неякісного одягу, для друку ми використовуємо кращі плівки фірми Siser, в кожну річ вкладаємо душу, щоб вона виглядала чудово. Ми не зможемо обміняти товар виготовлений наприклад з Вашим прізвищем, тільки тому, що Ви не подивилися на розмірну сітку і річ виявилася великою або Вам хотілося б, щоб цей синій або червоний колір футболки був трохи темнішим або тьмянішим.

Якщо уважно подивитися таблицю розмірів, то міняти у 99% випадків нічого не доведеться!

І все ж таки, якщо раптом не підійшов розмір, ми готові виготовити таку ж річ з аналогічним малюнком, потрібного розміру, зі знижкою 20% (перша залишається у Вас). Наша мета, щоб Ви носили цей одяг, залишалися задоволені і зверталися до нас ще, а не викинули її в урну.

Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачу в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному «Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну».

Для уточнення деталей процедури обміну або повернення, зв'яжіться з нами за телефоном +38 (073) 012-48-45 +Viber